سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / مرورگر سامسونگ با مسدودکننده تبلیغات به سایر دستگاه های اندرویدی می آید – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

مرورگر سامسونگ با مسدودکننده تبلیغات به سایر دستگاه های اندرویدی می آید – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

سامسونگ در سال های اخیر همواره تلاش کرده برای اپلیکیشن های پیش فرض اندروید جایگزین های مخصوص به خود را ارائه کند که یکی از موفق ترین موارد آن، مرورگر «Internet» است
گفتنی است سامسونگ به نسخه اخیر مرورگر اندرویدی خود حالت شب را هم اضافه کرده که به کاربران اجازه می دهد در زمان مرور صفحات وب، برای جلوگیری از خستگی چشم، از پس زمینه مشکی با نوشته های سفید استفاده کنند.

خروج از حالت بتا که با ورژن 6.2 اپلیکیشن مورد اشاره آغاز شده، قابلیت «ad-tracking blocker» را در خود داشته که از ردیابی شدن کاربر و مشاهده فعالیت های آنلاین وی توسط وبسایت ها و ارائه دهندگان تبلیغات جلوگیری می کند.

دیوایس های مجهز به اندروید 5.0 یا بالاتر مرورگر سامسونگ را دریافت خواهند کرد

البته کمپانی کره ای به عرضه نرم افزارهای اختصاصی روی موبایل های خود راضی نبوده و سعی دارد اپلیکیشن های مورد بحث را به سایر دیوایس های اندرویدی نیز بیاورد. به همین خاطر سامسونگ که پیش از این نسخه بتای مرورگر خود را برای دیوایس های مجهز به اندروید 5.0 یا بالاتر ارائه کرده بود، حالا نسخه پایدار نرم افزار Internet را برای تمام دستگاه های اندرویدی (اندروید 5.0 به بالا) عرضه کرده است.

سامسونگ در سال های اخیر همواره تلاش کرده برای اپلیکیشن های پیش فرض اندروید جایگزین های مخصوص به خود را ارائه کند که یکی از موفق ترین موارد آن، مرورگر «Internet» است.

لازم به ذکر است که ویژگی مذکور با همکاری کمپانی حفاظت از حریم خصوصی «Disconnect» توسعه یافته و در حالت مرور «Secret Mode» نیز به صورت پیش فرض فعال خواهد بود.

درباره ی back118

همچنین ببینید

عدد تصادفی کوانتومی با استفاده از مفهوم در هم تنیدگی چگونه ساخته می شود؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

واقعیت پیرامون ما و جهان هستی با قوانین و قواعد تصادفی درآمیخته اند و به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *