سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / به زودی می توانید استوری های اینستاگرام را دو برابر بزرگ تر ببینید – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

به زودی می توانید استوری های اینستاگرام را دو برابر بزرگ تر ببینید – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

اینستاگرام این روزها با تغییرات فراوانش توانسته توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند
به عبارت دیگر، نمایش استوری ها اکنون به بالای صفحه محدود نشده و میان پست ها نواری متفاوت برای این قسمت در نظر گرفته شده است. استوری هایی که در اینجا نمایش داده می شوند دو برابر اندازه استوری های بالای صفحه بوده و بنابراین کاربر می تواند راحت تر پیش نمایش آن ها را ببیند؛ به دو روش متفاوت استوری ها را تماشا کنید.

در نسخه کنونی اینستاگرام، استوری ها در بالای صفحه اصلی اپلیکیشن قرار داشته و پیش از کلیک روی هر کدام می توانید پیش نمایشی از آن ها ببینید. تغییرات جدید جایگاه این نوار را عوض نمی کند بلکه استوری ها را در قسمتی متفاوت و با اندازه بزرگ تر نمایش می دهد.

نزدیک به 800 میلیون کاربر روزانه از اینستاگرام استفاده می کنند

همچنان مشخص نیست این قابلیت چه زمانی به عرضه جهانی می رسد اما بعضی کاربران iOS هم اکنون می توانند از آن استفاده کنند. جالب اینجاست بدانید بخش استوری اینستاگرام که یک کپی از برنامه اسنپ چت به حساب می آید روزانه 250 میلیون کاربر فعال دارد. ساعاتی پیش نیز اینستاگرام قابلیت جدید «استاپ موشن» را به صورت آزمایشی منتشر کرد.

اینستاگرام این روزها با تغییرات فراوانش توانسته توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند. آن ها ابتدا قابلیت لایو دو نفره را به اپلیکیشن آوردند و سپس شاهد عرضه ابزار خلاقانه جدیدی با نام Superzoom بودیم که کاربران به کمک آن می توانند ویدیوهای جالبی بسازند. حالا هم نوبت به بخش استوری ها رسیده است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

عدد تصادفی کوانتومی با استفاده از مفهوم در هم تنیدگی چگونه ساخته می شود؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

واقعیت پیرامون ما و جهان هستی با قوانین و قواعد تصادفی درآمیخته اند و به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *