سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / اولین نسخه بتا iOS 11.2 برای توسعه دهندگان منتشر شد – دیجیاتو + خیز کشور برای ساخت نیروگاه ۶۰۰ مگاواتی تجدیدپذیر – دانلود رایگان نرم افزار

اولین نسخه بتا iOS 11.2 برای توسعه دهندگان منتشر شد – دیجیاتو + خیز کشور برای ساخت نیروگاه ۶۰۰ مگاواتی تجدیدپذیر – دانلود رایگان نرم افزار

کمتر از یک ماه از عرضه iOS 11.0.3 می گذرد و اپل نیز هم اکنون در حال تست نسخه آزمایشی iOS 11
کمتر از یک ماه از عرضه iOS 11.0.3 می گذرد و اپل نیز هم اکنون در حال تست نسخه آزمایشی iOS 11.1 است. با این وجود ساعاتی پیش این کمپانی نخستین نسخه بتا توسعه دهندگان iOS 11.2 را منتشر کرد تا سازندگان بتوانند به جدیدترین ورژن کیت SiriKit دسترسی پیدا کنند.

البته این تنها بخشی از کارایی HomePod بوده و با این اسپیکر می توانید از آخرین اخبار یا گزارشات آب و هوایی با خبر شده، لیست های خرید را مشخص کنید و لوازم هوشمند خانه را کنترل کنید. بد نیست بدانید HomePod در پایان سال جاری امسال با قیمت پایه 349 دلار عرضه می شود.

به کمک نسخه بروزرسانی شده این کیت، حالا سازندگان اپ ها می توانند برنامه های خود را با اسپیکر هوشمند اپل که با نام HomePod شناخته می شود همگام سازند. کارکرد HomePod همانند بقیه بلندگوهای مشابه است. یعنی اسپیکر دارای دستیاری مجازی بوده و کاربران می توانند با آن کارهای مختلفی انجام دهند.

اسپیکر HomePod به دستیار هوشمند اپل یعنی سیری مجهز است

هدف اپل با عرضه بروزرسانی iOS 11.2 هم این است تا هنگام عرضه HomePod، اپلیکیشن ها از این اسپیکر هوشمند پشتیبانی نمایند. بنابراین تنها با صدای تان می توانید از بعضی برنامه ها استفاده کنید؛ در واقع خیلی کارهایی که از طریق iOS قابل انجام است با HomePod صورت خواهند گرفت.

——————-

ایسنا: وزیر سابق نیرو با اشاره به ساخت ۴ نیروگاه تجدیدپذیر در استان‌های کشور گفت: امروز از ساخت نیروگاه‌های تجدیدپذیر ۶۰۰ مگاواتی صحبت می‌شود

وزیر سابق نیرو با تاکید بر اینکه ایران در آستانه یک تحول عظیم است؛ خاطرنشان کرد: نیروگاه یک مگاواتی در اراک، ۷ مگاواتی در همدان، ۱۰ مگاواتی در اصفهان و ۲۰ مگاواتی در کرمان راه‌اندازی شده است.

چیت‌چیان در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵ درصد سوخت نیروگاه‌ها از سوخت‌های مایع است، گفت: این در حالی است که برای تامین انرژی مورد نیاز سالی ۴ تا ۵ نیروگاه باید احداث شود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ایجاد نیروگاه‌های ۶۰۰ مگاواتی مطرح است.

ایسنا: وزیر سابق نیرو با اشاره به ساخت ۴ نیروگاه تجدیدپذیر در استان‌های کشور گفت: امروز از ساخت نیروگاه‌های تجدیدپذیر ۶۰۰ مگاواتی صحبت می‌شود.

 پدر معنوی انرژی‌های تجدیدپذیر اعلام کردخیز کشور برای ساخت نیروگاه ۶۰۰ مگاواتی/۴ استان مجهز به برق خورشیدی

روز سه‌شنبه، 9 آبان ماه جاری در حاشیه دومین کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر از چیت‌چیان به عنوان پدر معنوی انرژی‌های تجدیدپذیر تقدیر شد.
وی استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر را از سیاست‌های کشور دانست و ادامه داد: بر اساس مصوبات دولت، ۲۰ درصد برق مورد نیاز دستگاه‌ها باید از طریق منابع تجدیدپذیر تامین شود.

درباره ی back118

همچنین ببینید

گوگل فوتوز به زودی عکس‌های سیاه و سفید را رنگ آمیزی خواهد کرد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

این روز‌ها گوگل فوتوز به آسانترین و بهترین ابزار برای ذخیره سازی و پشتیبان گیری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *