سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / متهم شدن دوباره رئیس شرکت سامسونگ به فرار مالیاتی – دیجیاتو + عضو شورا: تهران پیش خور شده است! – دانلود رایگان نرم افزار

متهم شدن دوباره رئیس شرکت سامسونگ به فرار مالیاتی – دیجیاتو + عضو شورا: تهران پیش خور شده است! – دانلود رایگان نرم افزار

همین چند روز پیش بود که پسر مدیر و موسس کمپانی بزرگ سامسونگ پس از تحمل ۳۵۳ روز حبس به جرم دریافت رشوه و اختلاس، از زندان آزاد شد

همین چند روز پیش بود که پسر مدیر و موسس کمپانی بزرگ سامسونگ پس از تحمل ۳۵۳ روز حبس به جرم دریافت رشوه و اختلاس، از زندان آزاد شد. اما به نظر می رسد دستگاه قضایی کشور کره جنوبی به این زودی ها دست از سر این شرکت برنمی دارد، چرا که حالا اتهام تازه ای در خصوص فرار مالیاتی متوجه خود «لی کان هی» به عنوان رئیس هیئت مدیره سامسونگ شده است.

پلیس کره جنوبی معتقد است که این کارآفرین بزرگ در طی سال های گذشته از پرداخت بیش از ۷.۵ میلیون دلار مالیات شانه خالی کرده است. کاراگاهان معتقدند او این کار با به واسطه گردش پولی بالغ بر ۳۶۷ میلیون دلار در حساب های متعدد کارمندان خود انجام داده است.

بزرگترین موبایل ساز دنیا هنوز به این اخبار واکنش نشان نداده، اما باید دید آیا موسس این شرکت قادر است بار دیگر از چنین اتهام مهمی فرار کند یا نه.

لی کان هی ۷۶ ساله در سال ۲۰۰۹ نیز در موقعیت مشابهی قرار گرفت و سر انجام به دلیل انتقال درآمدهای خود به حساب کارمندان مورد اعتمادش برای فرار از پرداخت مالیات محکوم شد، اما بعدتر مورد عفو دولتی قرار گرفت.

بر اساس یافته های جدید پلیس مبارزه با مفاسد کره جنوبی، رئیس هیئت مدیره سامسونگ مدیریت ۲۶۰ حساب بانکی متعلق به ۷۲ نفر از مدیران رده بالای این کمپانی را در اختیار دارد و به کمک آنها توانسته ۸.۲ میلیارد وون را از دسترس بازرسان مالیاتی مخفی نگاه دارد.

——————-

خبرآنلاین: رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهر تهران گفت: درآمد ناشی از فروش املاک و اراضی و تراکم فروشی پیش خور شده وطبیعی است مسئولان فعلی نتوانند همانند گذشته به افتتاح پروژه های عمرانی بپردازند
سالاری با بیان اینکه به نظر من نجفی در ارایه گزارش ۱۰۰ روزه خیلی ملاحظه مدیریت شهری گذشته را کرد، گفت: من با این عنوان که شهردار کنونی تخلفات شهردار قبلی را افشا کرده باشد، موافق نیستم. نجفی سعی کرد، واقعیت ها را به صورت کلی ارایه دهد.

خبرآنلاین: رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهر تهران گفت: درآمد ناشی از فروش املاک و اراضی و تراکم فروشی پیش خور شده وطبیعی است مسئولان فعلی نتوانند همانند گذشته به افتتاح پروژه های عمرانی بپردازند.

 محمد سالاری با بیان اینکه مجموعه گسترده چالش ها فراروی شهردارتهران قرار دارد، گفت: اداره پایتخت با وجودانبوه مسایل و مشکلات مسیر دشواری را پیشروی ایشان گذاشته است.
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ادامه داد: مطالبات شهروندان به حوزه های سخت افزاری خلاصه نمی شود و مردم توقعندارند شهر به کارگاه عمرانی تبدیل شود. مطالبه افکار عمومی افزایش کیفیت زندگیو ارتقای شرایط زیست شهری است.

او تاکید کرد: ظرفیت تهران برای اجرای پروژه های جدید عمرانی به اتمام رسیده است. درآمد ناشی از فروش املاک و اراضی و تراکم فروشی پیش خور شده است و طبیعی است مسئولان فعلی نتوانند همانند گذشته به افتتاح پروژه های عمرانی بپردازند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

تسلا رودستر جدید ۱۰ پیشران راکت خواهد داشت – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

به تازگی ایلان ماسک مدعی شده که تسلا رودستر جدید از یک بسته‌ی اسپیس اکس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *