سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / تاخیر 2 پرواز در فرودگاه مشهد + به دلفی اجازه حضور در تمرینات آیندهوون داده نشد – دانلود رایگان نرم افزار

تاخیر 2 پرواز در فرودگاه مشهد + به دلفی اجازه حضور در تمرینات آیندهوون داده نشد – دانلود رایگان نرم افزار

خبرگزاری ایسنا: بلیت پرواز مشهد- نوشهر بعد از تاخیر چند ساعته به علت بدی هوای مقصد باطل شد.

روابط عمومی فرودگاه مشهد اعلام کرد که پرواز مشهد- نوشهر به شماره 604 متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان که مقرر بود ساعت 13 انجام گیرد به علت نقص فنی دچار تاخیر چند ساعته شد و پس از بر طرف شدن نقص فنی به علت بدی هوای نوشهر باطل شد
روابط عمومی فرودگاه مشهد اعلام کرد که پرواز مشهد- نوشهر به شماره 604 متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان که مقرر بود ساعت 13 انجام گیرد به علت نقص فنی دچار تاخیر چند ساعته شد و پس از بر طرف شدن نقص فنی به علت بدی هوای نوشهر باطل شد.

خبرگزاری ایسنا: بلیت پرواز مشهد- نوشهر بعد از تاخیر چند ساعته به علت بدی هوای مقصد باطل شد.

هم‌چنین تعدادی از پروازهای شرکت ایران ایر با تأخیر انجام می‌شود، پرواز مشهد – بیرجند به شماره 386 شرکت هواپیمایی ایران ایر که مقرر بود ساعت 11:20 انجام گیرد با تأخیر در ساعت 17:45 انجام می‌شود. انجام پرواز مشهد – تهران شرکت هواپیمایی ایران ایر به شماره 469 در ساعت 21:25 با تأخیر اعلام شده و در 23:25 انجام می‌شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: یونس دلفی بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان که بدون اطلاع باشگاه به هلند سفر کرده بود تا در تمرینات تیم آیندهوون شرکت کند, با مکاتبه‌ای که از سوی باشگاه خوزستانی انجام شد, این بازیکن اجازه شرکت در تمرینات آیندهوون را پیدا نکرد و فردا (پنجشنبه) به اهواز برمی‌گردد
به گزارش تسنیم, طبق اعلام مسؤلان باشگاه استقلال خوزستان, کادر فنی این تیم در حالی که روز جمعه بازی حساسی مقابل تیم خونه به خونه در نیمه‌نهایی جام حذفی دارند, بدون هماهنگی با باشگاه به دلفی اجازه سفر به هلند و حضور در تمرینات آیندهوون را داده بودند.

این درحالی است که باشگاه استقلال خوزستان روز گذشته اعلام کرده بود, بابت سفرِ بدون مجوز دلفی به لیگ هلند از این بازیکن, ایجت مربوط و باشگاه آیندهوون شکایت خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: یونس دلفی بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان که بدون اطلاع باشگاه به هلند سفر کرده بود تا در تمرینات تیم آیندهوون شرکت کند, با مکاتبه‌ای که از سوی باشگاه خوزستانی انجام شد, این بازیکن اجازه شرکت در تمرینات آیندهوون را پیدا نکرد و فردا (پنجشنبه) به اهواز برمی‌گردد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

عرضه Android Things برای دستگاه‌های هوشمند + پدر بوکس ایران درگذشت – دانلود رایگان نرم افزار

وبسایت سخت افزار: Android things، پلتفرم گوگل برای اینترنت اشیاء اکنون آماده برای عرضه است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *