سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / پشتیبانی چیپست اسنپدراگون 855 از اینترنت 5G تائید شد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

پشتیبانی چیپست اسنپدراگون 855 از اینترنت 5G تائید شد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

کمپانی ژاپنی «سافت بانک» اخیرا لیست درآمدهای خود و عملکرد عملکرد 9 ماه گذشته کمپانی هایی را که در آن سرمایه گذاری کرده منتشر کرده که در بخش مربوط به اپراتور «اسپرینت»، به توسعه چیپست اسنپدراگون 855 اشاره شده است
مودم های جدید کوالکام به طور همزمان قادر به استفاده از شبکه های 4G و 5G هستند. بدین صورت که در صورت عدم دسترسی به 5G، دیتای کاربر و سیگنال های کنترل کننده بر بستر شبکه LTE و تحت فرآیندی با عنوان عملیات غیر مستقل (NSA) ارسال می شوند.

یکی از مسائل جالب پیرامون این تراشه این است که «اسنپدراگون 855 فیوژن پلتفرم» نامیده می شود. در واقع کوالکام در رویکردی جدید چیپست های خود را پلتفرم می نامند که به قطعات مختلف تعبیه شده در آن اشاره دارد. البته فیوژن در این میان واژه ای جدید است که ممکن است به خاطر اهداف بازاریابی یا قابلیت های جدید به کار برده شود.اسنپدراگون 855

کواکلام سال گذشته از مودم X50 با قابلیت اتصال به شبکه های 5G رونمایی کرده و در مهر ماه سال جاری نیز آن را آزمایش نمود. بر اساس اظهارات این کمپانی، مودم مذکور در این آزمایش به سرعت بالای یک گیگابیت در ثانیه دست یافته که این رقم پس از راه اندازی کامل شبکه های 5G، به 5 گیگابیت در ثانیه نیز خواهد رسید.

کمپانی ژاپنی «سافت بانک» اخیرا لیست درآمدهای خود و عملکرد عملکرد 9 ماه گذشته کمپانی هایی را که در آن سرمایه گذاری کرده منتشر کرده که در بخش مربوط به اپراتور «اسپرینت»، به توسعه چیپست اسنپدراگون 855 اشاره شده است.

این کمپانی در هفته های گذشته نیز از مودم LTE جدید اسنپدراگون X24 نیز رونمایی کرد که از هر دو فناوری 4G و 5G پشتیبانی کرده و امکان رسیدن به حداکثر سرعت 2 گیگابیت بر ثانیه را فراهم می آورد.

نکته مهم این است که بر اساس لیست سافت بانک این چیپست از مودم دوگانه بهره برده و در کنار قابلیت اتصال به شبکه های 4G از نسل جدید 5G نیز پشتیبانی می کنند،. کمپانی ژاپنی به مشخصات بیشتری از اسنپدراگون 855 اشاره نکرده، هر چند در ماه های آتی و با نزدیک شدن به موعد معرفی آن در پاییز، جزئیات بیشتری نیز منتشر خواهد شد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

بررسی ویدیویی دیجیاتو: گوشی اقتصادی هواوی Y7 پرایم 2018 [تماشا کنید] – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

گوشی های سری Y هواوی معمولاً برای جلب توجه قشر جوان جامعه ساخته می شوند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *