سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / روسیه یک دیپلمات مجارستان را اخراج کرد + مرد همسرکش بعد از ۴ سال دستگیر شد – دانلود رایگان نرم افزار

روسیه یک دیپلمات مجارستان را اخراج کرد + مرد همسرکش بعد از ۴ سال دستگیر شد – دانلود رایگان نرم افزار

خبرگزاری ایسنا: مجارستان از جمله کشورهایی بود که در جریان بحران دیپلماتیک مسکو با غرب یک دیپلمات‌ روسی را اخراج کرد
مسکو در واکنش به این اقدام مجارستان یک دیپلمات این کشور را «عنصر نامطلوب» تلقی کرده و از روسیه اخراج کرد.

خبرگزاری ایسنا: مجارستان از جمله کشورهایی بود که در جریان بحران دیپلماتیک مسکو با غرب یک دیپلمات‌ روسی را اخراج کرد.

دستگاه دیپلماسی روسیه اعلام کرد که سفیر مجارستان در این کشور را احضار کرده و یادداشت مربوط به اخراج دیپلمات مجارستانی را به او تحویل داده است.

وزارت خارجه روسیه علت این اقدام را رفتار غیرمنطقی و غیردوستانه مجارستان در زمینه اخراج یک دیپلمات روس بر مبنای اتهامات بی‌پایه و اساس انگلیس عنوان کرده است.

——————-

خبرگزاری میزان: معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری پس از حدود چهار سال توسط ماموران انتظامی شهرستان دالاهو خبر داد
سرهنگ آمویی تاکید کرد: نیروی انتظامی با اقتدار تمام با کسانی که جان و مال مردم را تهدید کنند برخورد خواهد کرد و به صورت مستمر شناسایی و دستگیری متهمان را دنبال می کند.

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه یادآور شد: متهم در مواجهه با مستندات غیر قابل انکار به جرم خود اعتراف کرد و به منظور سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفت.

سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: شخصی در سال 93 در شهرستان دالاهو همسر خود را به دلیل اختلافات شخصی به قتل رساند و سپس متواری شد.

وی با بیان اینکه پس از وقوع این جرم ماموران انتظامی شهرستان دالاهو رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند، افزود: ماموران در نهایت به واسطه اقدامات اطلاعاتی محل اختفای متهم را در یکی از استان های مرکزی کشور شناسایی و روز گذشته در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

خبرگزاری میزان: معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری پس از حدود چهار سال توسط ماموران انتظامی شهرستان دالاهو خبر داد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

نشانه‌های حیات در پلوتون کشف شد – دانلود رایگان نرم افزار

خبرگزاری مهر به نقل از سی ان ان: حدود سه سال پس از آنکه فضاپیمایNew …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *