سرخط خبرها
خانه / اخبار ورزشی / عرضه Android Things برای دستگاه‌های هوشمند + پدر بوکس ایران درگذشت – دانلود رایگان نرم افزار

عرضه Android Things برای دستگاه‌های هوشمند + پدر بوکس ایران درگذشت – دانلود رایگان نرم افزار

وبسایت سخت افزار: Android things، پلتفرم گوگل برای اینترنت اشیاء اکنون آماده برای عرضه است و تا ماه های آینده در دستگاه های هوشمند مختلف راه اندازی خواهد شد
عرضه Android Things برای دستگاه‌های هوشمند

این پروژه در نسخه ی بتا بیش از 100 هزار بار دانلود شده و صد ها توسعه دهنده نظرات خود را تاکنون در این راستا ارائه کرده اند. به زودی شاهد گجت ها، اسباب بازی ها و تجهیزاتی با پلتفرم گوگل خواهیم بود که مصرف کنندگان زیادی را نیز به خود جذب خواهد کرد.

در واقع Android things یک پلتفرم توسعه ی نرم افزار است و به کمپانی های سخت افزاری امکان ساخت گجت های مختلف را خواهد داد. از سوی دیگر گوگل امکاناتی را برای مدیریت نرم افزار در اختیار کمپانی های سخت افزاری قرار می دهد تا روند بروزرسانی ها به بهترین شکل صورت گیرد. هنوز مشخص نیست که پلتفرم چه مقدار عملکرد اینترنت اشیا را بهبود می بخشد و کارها را ساده تر می کند.

وبسایت سخت افزار: Android things، پلتفرم گوگل برای اینترنت اشیاء اکنون آماده برای عرضه است و تا ماه های آینده در دستگاه های هوشمند مختلف راه اندازی خواهد شد. گوگل اشاره کرده است که این پلتفرم به زودی در بلندگوهای LG و iHome، نمایشگرهای هوشمند LG، Lenovo و JBL منتشر خواهد.

——————-

ایسنا: حسن باشت باوی ملقب به “پدر بوکس ایران” در سال ۱۳۰۶ در آبادان متولد شد.

او در سال ۱۳۲۳ ورزش بوکس را به صورت کلاسیک در شهر آبادان و زیر نظر واگنر، مربی انگلیسی آغاز کرد
او در سال ۱۳۲۳ ورزش بوکس را به صورت کلاسیک در شهر آبادان و زیر نظر واگنر، مربی انگلیسی آغاز کرد.

حسن باشت‌باوی در سن ۹۲ سالگی در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران گذشت.

ایسنا: حسن باشت باوی ملقب به “پدر بوکس ایران” در سال ۱۳۰۶ در آبادان متولد شد.

به پاس قدردانی از تلاش‌های این پیشکسوت در عرصه بوکس در سال ۸۶، سالن بوکسی در شهر گچساران به نام استاد حسن باشت‌باوی تاسیس شد و در سال ۹۶ از تندیس وی در یکی از بوستان‌های این شهر رونمایی شد. البته این تندیس در کم‌تر از یک سال تخریب شد.

پدر بوکس ایران در سال ۱۳۲۸ به مقام نایب قهرمانی کشور دست یافت و پس از کسب عناوین متعدد در مسابقات داخلی و خارجی در سال ۱۳۳۷ به کسوت مربیگری روی آورد.

او در سال‌های ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۴ مربی تیم ملی بود و توانست تیم ملی کشورمان را در بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تهران به مقام قهرمانی برساند.

پدر بوکس ایران درگذشت

درباره ی back118

همچنین ببینید

تایید استفاده از دوربین سه تایی در آیفون – دانلود رایگان نرم افزار

وبسایت دیجی‌کالامگ – وحید ناظمی: در ماه گذشته گزارشی منتشر شد که که نشان می‌داد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *