سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / بازی Assassin’s Creed Odyssey رسماً تایید شد؛ رونمایی کامل در E3 2018 – دانلود رایگان نرم افزار

بازی Assassin’s Creed Odyssey رسماً تایید شد؛ رونمایی کامل در E3 2018 – دانلود رایگان نرم افزار

در روز های اخیر، شایعات زیادی مبنی بر این که اساسینز کرید بعدی Assassin’s Creed Odyssey نام داشته و قصه آن در یونان باستان روایت می شود، در فضای مجازی شنیده می شد
همین کاربر اطلاعات دیگری را در مورد بخش های مختلف اساسینز کرید بعدی روی سایت ردیت منتشر کرده است. این اطلاعات هنوز توسط هیچ یوبی سافت تایید نشده اند اما می توان انتظار درست بودن بیشتر این شایعات را داشت.

در ضمن این اطلاعات خبر از بازگشت نبردهای دریایی همانند چیزی که در قسمت چهارم از این سری با آن روبرو بودیم را نیز می دهند. اضافه شدن این حالت با توجه به محبوبیت Assassin’s Creed 4 بین کاربران، اتفاق عجیبی نیست.

در روز های اخیر، شایعات زیادی مبنی بر این که اساسینز کرید بعدی Assassin’s Creed Odyssey نام داشته و قصه آن در یونان باستان روایت می شود، در فضای مجازی شنیده می شد. با قوت گرفتن شایعات، ساعاتی پیش یوبی سافت با انتشار تیزری کوتاه، این بازی را رسما تایید کرد.

همچنین در این بازی شاهد بازگشت شخصیت های اصلی نسخه پیشین یعنی بایک و آیا خواهیم بود. البته این کاربر ناشناس به اضافه شدن دو شخصیت اصلی جدید دیگر هم اشاره کرده است.

نظر شما چیست؟ آیا با عرضه سالانه فرنچایزهایی مانند اساسینز کرید موافق هستید؟ آیا یونان باستان گزینه مناسبی برای یک اساسینز کرید جدید به شمار می رود؟

از سوی دیگر، در چند روز اخیر شاهد رونمایی زودهنگام از عناوینی بودیم که انتظار می رفت در طول کنفرانس ناشرین خود در رویداد E3 2018 رونمایی شوند. هنوز مشخص نیست که این سیاست جدید مربوط به لو رفتن اطلاعات بازی ها قبل از فرا رسیدن زمان موعود بر می گردد یا تایید شایعات در کوتاه ترین زمان ممکن، از سیاست های تبلغیاتی جدید کمپانی بزرگ است.

این دو شخصیت جدید در حین بازی قابل تعویض نخواهند بود و بنابراین شما باید یکی از آن ها را برای پیشبرد داستان تا انتهای بازی انتخاب کنید. توسعه Assassin’s Creed Odyssey نیز بر عهده تیم سازنده Unity خواهد بود و قابلیت شخصی سازی گسترده ای که در آن بازی مشاهده می شد، دوباره به سری اساسینز کرید باز خواهد گشت.

Assassin’s Creed Odyssey

روز گذشته، سایت فرانسوی Jeuxvideo Live هم گزارش جدیدی را منتشر کرد که برخی از جزییات گزارش قبلی را تایید می کرد. ظاهراً این سایت به یک جاکلیدی با طرح کلاه خود یک اسپارتان یونانی دست یافته است و همان طور که در عکس بعدی می بینید، در بالای بسته بندی جاکلیدی، نام Assassin’s Creed Odyssey دیده می شود.

یوبی سافت پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد با فاصله زمانی بیشتری به عرضه نسخه های مختلف فرنچایز های محبوب خود بپردازد. از همین سو شاید انتشار Assassin’s Creed Odyssey در سال جاری با توجه به این که سال گذشته نیز شاهد Assassin’s Creed Origins بودیم، کمی عجیب به نظر برسد.

این تیزر کوتاه چندان اطلاعات جدیدی را در اختیار ما قرار نمی دهد اما طبق گفته های کاربر ناشناسی که در حال ساخت بودن این بازی را لو داده بود، چندروز پیش، کاربر ناشناسی اطلاعات زیادی از اساسینز کرید بعدی را در فضای مجازی منتشر کرد، Assassin’s Creed Odyssey برای عرضه در تعطیلات کریسمس آتی برنامه ریزی شده است.

شایعات مربوط به اساسینز کرید جدید از دو ماه پیش و با انتشار گزارشی شنیده می شدند. در این گزارش آمده است که یوبی سافت از اوایل سال 2017 کار ساخت بازی بزرگی را آغاز کرده است. این گزارش به طور مشخصی حرفی از اساسینز کرید بعدی به میان نمی آورد اما در متن آن به رخ دادن این بازی ناشناخته در یونان اشاره می شد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

نتیجه ارزیابی های اخیر IIHS؛ جان سرنشین کناری به اندازه راننده مهم نیست [تماشا کنید] – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

از ژوئن 2016 بود که موسسه IIHS در اقدامی آزمایشی تصمیم گرفت ایمنی سمت سرنشین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *