سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / قسمت جدید Elder Scrolls روی «هر پلتفرمی» اجرا می شود – دیجیاتو + داستان Wolfenstein 2 با دختران بلازکوویچ ادامه پیدا می‌کند [تماشا کنید] – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

قسمت جدید Elder Scrolls روی «هر پلتفرمی» اجرا می شود – دیجیاتو + داستان Wolfenstein 2 با دختران بلازکوویچ ادامه پیدا می‌کند [تماشا کنید] – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

بعد از شوخی بتسدا در رابطه انتشار اسکاریم روی هر وسیله الکترونیکی، این کمپانی طی کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 از بازی Elder Scrolls Blades برای موبایل، کنسول ها و پی سی رونمایی کرد
در ضمن دوربین Elder Scrolls Blades تنها به صورت اول شخص بوده و جدا از حالت داستانی اصلی، بخش های مختلف دیگری نیز برای بازی کردن در آن وجود خواهد داشت.

تاد هاوارد به عنوان یکی از کلیدترین افراد کمپانی بتسدا هم اعلام کرد که این بازی، یکی از متفاوت ترین عناوین قابل بازی روی موبایل بوده و تجربه آن، کاربران این پلتفرم را شگفت زده خواهد کرد.

بعد از شوخی بتسدا در رابطه انتشار اسکاریم روی هر وسیله الکترونیکی، این کمپانی طی کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 از بازی Elder Scrolls Blades برای موبایل، کنسول ها و پی سی رونمایی کرد.

این بازی یک عنوان نقش آفرینی همانند نسخه های پیشین سری Elder Scrolls است و در آن می توانید بین سیاه چاله ها، جنگل ها و مکان های مختلفی جابجا شده و اکتشافات تازه ای را انجام دهید. ظاهراً تمام بازی بدون استفاده از کنترلر خاصی و با استفاده صفحه خود موبایل نبر قابل بازی خواهد بود.

——————-

شاید پس از معرفی قسمت جدید دووم، Wolfenstein Youngblood دومین چیزی بود که باعث شد اغلب ما از خوشحالی از جایمان بلند شویم

شاید پس از معرفی قسمت جدید دووم، Wolfenstein Youngblood دومین چیزی بود که باعث شد اغلب ما از خوشحالی از جایمان بلند شویم. Wolfenstein Youngblood اما طوری معرفی شد که حتی قادر نیستیم در مورد آن خیال پردازی کنیم.

Wolfenstein Youngblood

به جز این اطلاعات مختصر، فقط مشخص شد که Wolfenstein Youngblood به صورت دو نفره هم قابل اجراست و می‌توانید آن را کنار دوستان خود نیز به پایان برسانید.

البته در کنار Wolfenstein Youngblood یک ولفنشتاین واقعیت مجازی هم با نام Wolfenstein Cyberpilot معرفی شد که در آن قرار است کنترل یک هکر را در دست بگیریم و با هک کردن ربات‌های نازی‌، آن‌ها را به متحدین خود تبدیل کنیم.

فقط از صحبت‌های پیت هاینز این را فهمیدیم که بازی داستان دختران دوقولی بی‌جی بلازکوویچ را در پاریس ۱۹۸۰ به تصویر می‌کشد. شخصیت‌هایی که در جنگ‌های بزرگ قد کشیده‌اند و حالا قرار است جا پای پدرشان بگذارند و دمار از روزگار نازی‌ها در بیاورند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

نتیجه ارزیابی های اخیر IIHS؛ جان سرنشین کناری به اندازه راننده مهم نیست [تماشا کنید] – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

از ژوئن 2016 بود که موسسه IIHS در اقدامی آزمایشی تصمیم گرفت ایمنی سمت سرنشین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *