سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / جذب سرمایه 27 میلیون دلاری استارتاپ Neuralink برای اتصال مغز و کامپیوتر – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

جذب سرمایه 27 میلیون دلاری استارتاپ Neuralink برای اتصال مغز و کامپیوتر – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

استارتاپ «Neuralink» که چندی پیش توسط ایلان ماسک برای توسعه رابطی میان مغز انسان و کامپیوتر تأسیس شده بود، تا کنون موفق به جذب 26
استارتاپ «Neuralink» که چندی پیش توسط ایلان ماسک برای توسعه رابطی میان مغز انسان و کامپیوتر تأسیس شده بود، تا کنون موفق به جذب 26.96 میلیون دلار سرمایه شده که بر اساس پیش بینی یکی از خبرنگاران وال استریت ژورنال، این رقم تور کیش هوایی تا 100 میلیون دلار نیز افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است که ارتباط مورد بحث به احتمال زیاد از طریق کاشت چیپ های مخصوصی درون مغز فراهم خواهد شد؛ مگر اینکه محققان موفق به ابداع روش جدیدی برای ارتباط مغز و کامپیوتر، بدون نیاز به جراحی شوند.

البته تور دبی نوروز 97 ایلان ماسک در پاسخ به توییت خبرنگار مذکور، اعلام کرده نورالینک در حال حاضر سرمایه ای جذب نمی کند. با توجه به این امر، به نظر می رسد کارآفرین معروف فعلاً از مقدار سرمایه موجود که توسط 12 سرمایه گذار تأمین شده، راضی بوده و آن را برای پیشبرد اهداف استارتاپ خود کافی می داند.

تکنولوژی Neuralink همچنین می تواند در آینده امکان تبادل اطلاعات میان انسان ها را به صورت مغز به مغز، و بدون نیاز قیمت تور مشهد به صحبت کردن یا نوشتن فراهم کند که گام بزرگی در راستای انتقال مفاهیم و تفکرات به صورت شفاف و کامل خواهد بود.

آقای ماسک نخستین بار اوایل بهار از نورالینک و ایده اتصال مغز و کامپیوتر پرده برداشت تا انسان نیز بتواند پا به پای هوش مصنوعی پیشرفت کند. از طرف دیگر فناوری مورد بحث پزشکان را قادر می کند علت بروز بسیاری از بیماری ها مانند «صرع» را بهتر شناسایی کرده و بیماران را راحت تر درمان قیمت تور تبریز کنند.

فناوری جدید برای تشخیص و درمان بیماری های مغزی نیز به کار گرفته می شود

گفتنی است ایلان ماسک در کمپانی Neuralink نیز مانند تسلا، اسپیس اکس و شرکت حفاری «The Boring Company» سمت مدیر عاملی را در اختیار خواهد داشت.

درباره ی back118

همچنین ببینید

عدد تصادفی کوانتومی با استفاده از مفهوم در هم تنیدگی چگونه ساخته می شود؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

واقعیت پیرامون ما و جهان هستی با قوانین و قواعد تصادفی درآمیخته اند و به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *