سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / قابلیت های جدید مایکروسافت آفیس اندروید ماه آینده از راه می رسند – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

قابلیت های جدید مایکروسافت آفیس اندروید ماه آینده از راه می رسند – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

اگر جزو اعضای اینسایدر مایکروسافت آفیس هستید، خبر خوبی برایتان داریم
با این به روز رسانی، هر سه اپلیکیشن آفیس در برابر بدافزارها نفوذ ناپذیر شده اند، چرا که مایکروسافت از این پس لینک های مشکوک به آلودگی را در اسناد، برگه های کاری و پرزنتیشن ها مسدود می کند.

تمامی قابلیت قیمت تور روسیه هایی که گفتیم از امروز در اختیار کاربران اینسایدر قرار گرفته اند، اما بقیه افراد برای دسترسی به آن ها باید تا ماه سپتامبر منتظر بمانند.

مضاف بر این، اضافه کردن صفحات خالی به فایل های ورد هم آسان تر شده و حالا با یک اشاره انجام می گیرد. و در نهایت حالا کاربران پاورپوینت در اندروید می توانند به اسلایدهای خود انیمیشن اضافه کنند؛ قابلیتی که در نسخه های پیشین اپلیکیشن وجود نداشت.

در تور بدروم نوروز 97 همین راستا هر سه اپلیکیشن آفیس (ورد، اکسل و پاورپوینت) برای اینسایدرها به روز رسانی شده که به جز قابلیت های جدید، ارتقای امنیت و تجربه کاربری را برای آنان به ارمغان آورده است.

اگر جزو اعضای اینسایدر مایکروسافت آفیس هستید، خبر خوبی برایتان داریم. غول نرم افزاری تصمیم گرفته که چند مورد از جدیدترین قابلیت های آفیس اندروید را برای تست در اختیار اعضای برنامه اینسایدر خود قرار تور شیراز زمینی بدهد.

از میان مهم ترین قابلیت های جدید آفیس، می توان به اشتراک گذاری تغییرات لحظه ای در فایل های ورد اشاره کرد. از این پس کاربران ورد در اندروید می توانند ببینند که دوستان و همکاران شان در لحظه روی چه فایل هایی کار می کنند. همچنین قادر به مشاهده تغییرات در لحظه تایپ شدن هم هستند تا به لطف این خصوصیت بهتر از همیشه به تعامل با همکاران خود بپردازند.

حالا کاربران پاورپوینت در اندروید تور تبریز نوروز 97 می توانند به اسلایدهای خود انیمیشن اضافه کنند

درباره ی back118

همچنین ببینید

عدد تصادفی کوانتومی با استفاده از مفهوم در هم تنیدگی چگونه ساخته می شود؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

واقعیت پیرامون ما و جهان هستی با قوانین و قواعد تصادفی درآمیخته اند و به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *