سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / یک بازی بر اساس کتاب قلعه حیوانات ساخته خواهد شد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

یک بازی بر اساس کتاب قلعه حیوانات ساخته خواهد شد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

قلعه حیوانات، از آن دست آثاری است که حتی اکثر افرادی که علاقه زیادی به کتابخوانی ندارند نیز، آن را مطالعه کرده اند
به گفته توسعه دهندگان بازی مزرعه حیوانات، این اثر، ترکیبی از  مکانیزم انتخاب مکالمات و اکتشاف مزرعه خواهد بود. همچنین قرار است تا بازیکنان، عواقب تصمیمات خود را در طول داستان بازی، به خوبی حس کنند.

البته تور قشم هوایی این بخش از کتاب قلعه حیوانات، در وب سایت اصلی بازی که به تازگی ایجاد شده، قرار گرفته است:

قلعه حیوانات، از آن دست آثاری است که حتی اکثر افرادی که علاقه زیادی به کتابخوانی ندارند نیز، آن را مطالعه کرده اند. این کتاب شاید در نگاه اول منبع خوبی برای ساخت بازی ویدیویی نباشد اما به نظر می رسد که به زودی یک بازی قیمت تور چین با محوریت این اثر ساخته خواهد شد.

ما در زمان بسیار نگران کننده ای در حال زندگی کردن هستیم. در ابتدا به نظر می رسید که با گذشت زمان، جهان در حال پیشرفت روزافزون بوده اما ناگهان متوجه شدیم که قدرت های سیاسی، در حال از بین بردن و خاموش کردن تمام مخالفت ها هستند.

اطلاعات تور لحظه آخری تبریز بیشتری از بازی، از جمله تاریخ انتشار و پلتفرم های آن، در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد.

قرار است تا شاهکار جورج اورول، با همکاری چند استودیو سازنده بازی های ویدیویی، به دنیای سرگرمی های دیجیتال راه پیدا کند.در این بازی، بازیکنان کنترل یکی از حیوانات مزرعه درون کتاب را، درست قبل قبل از «انقلاب چهارپا» بر عهده خواهند گرفت و بالا و پایین هایی که در طول داستان این کتاب رخ می دهد تور ارزان اسپانیا را تجربه خواهند کرد.

با توجه به ماهیت سیاسی-اجتماعی این کتاب، وب سایت رسمی این بازی هنوز هیچ اطلاعاتی مبنی بر تمرکز عنوان قلعه حیوانات روی مبحث سیاست، منتشر نکرده است و مشخص نیست که این بازی، تا چه حدی به منبع الهام خود نزدیک خواهد بود.

سازندگان بازی اعلام کرده اند که آن ها در حال توسعه عنوانی هستند که فقط به کتاب جورج اورول و مخاطبین، پاسخگو خواهد بود.به نظر آن ها، در دهه های تور قبرس گذشته بعضی از دولت ها از سیستم هایی مانند رژیم های کمونیستی استفاده کرده اند، به همین منظور، وقت تطبیق شاهکار جورج اورل با یک بازی ویدیویی رسیده است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

گوگل فوتوز به زودی عکس‌های سیاه و سفید را رنگ آمیزی خواهد کرد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

این روز‌ها گوگل فوتوز به آسانترین و بهترین ابزار برای ذخیره سازی و پشتیبان گیری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *